Prezent pod choinkę!

 

Nie masz pomysłu na prezent pod choinkę? A może chcesz jeszcze wrzucić jakiś dodatek do swojej paczki? 

 


 


 

Specjalnie z okazji świąt przygotowaliśmy dla was specjalne vouchery świąteczne które możecie wręczyć swoim bliskim. Vouchery można realizować na terenie Warszawy, Poznania lub Katowic. 

 1. Triathlon - 299zł - Msc
  To 4 treningi tygodniowo (2 pływackie; 1 kolarski (spinning); 1 biegowy) - w cenę kuponu wliczone jest wejście na obiekty, zawodnik nie musi już ponosić żadnych kosztów. Podczas treningu może konsultować się z trenerem.
 2. Plan Treningowy - 299zł - Msc
  To 4 tygodniowa rozpiska treningowa wraz z dostępem do specjalnej platformy treningowej stworzonej specjalnie dla zawodników Kuźni Triathlonu. Rozpiska jest w oparciu o przeprowadzoną ankietę z zawodnikiem.
 3. Pływanie - 249zł - Msc
  To 2 treningi pływackie tygodniowo - w cenę kuponu wliczone jest wejście na obiekty, zawodnik nie musi już ponosić żadnych kosztów. Podczas treningu może konsultować się z trenerem.
 4. Spotkanie 1 na 1 - 99zł
  To godzinne spotkanie z trenerem, z którym można podyskutować na wybrane przez siebie tematy - Harmonogram startów, pomoc w dobrze startów, strategia wyścigu czy konsultacja treningów. 

Harmonogram treningów dostępny jest na: http://kuznia-triathlonu.pl/treningi

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Napisz do nas! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub zadzwoń 604-584-593 po zakupie wyślemy Ci specjalny voucher dzięki któremu Twój prezent stanie się wyjątkowy. Masz specjalne wymagania? Napisz! Stworzymy coś, specjalnie dla Ciebie!

 

Kuźnia triathlonu

Jesteśmy klubem triathlonowym który zrzesza sympatyków aktywności, osoby stawiające swoje pierwsze sportowe kroki oraz ambitnych zapaleńców.

Kontakt z nami

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 604 584 593
 

Odwiedź nas tu:

  

Zdjęcia:
Sportografia.pl
Agnieszka Czechowska

Agata Maszewska