Rozpocznij treningi - zapraszamy!

 

Sezon triathlonowy zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze nie jest za późno aby zainaugurować w Triathlonie!

 

 


 

 

 

Zapraszamy do wspólnych treningów! Możesz dołączyć niezależnie od swojego poziomu zaawansowania. Do wyboru są trzy miasta: Warszawa, Poznań oraz Katowice. Gwarantujemy miłą atmosferę podczas treningów, wsparcie trenerskie oraz zniżki u naszych partnerów (w tym preferencyjne warunki zapisów na zawody).

Każdy zawodnik trenujący z nami dostanie dostęp do aplikacji treningowej w której znajdzie rozpiskę treningową, będzie mógł ułożyć swój kalendarz startowy a także porównywać statystyki z innymi zawodnikami z klubu.

Poznań

W Poznaniu do wyboru są aż 3 pływalnie! Poranne zajęcia na pływalni Chwiałkowskiego, wieczorne na Termach Maltańskich lub w Tarnowie Podgórnym. Treningi kolarskie odbywają się w sobotnie poranki w klubie Nautilius, a biegowe w niedziele rano na Rusałce.

Harmonogram Treningów
Dzień Tygodnia Chwiałka Termy Tarnowskie Termy Maltańskie
Poniedziałek 6:45-7:45   19:00-20:00
Wtorek   20:00-21:00  
Środa 19:00 Trening Biegowy Malta
Czwartek 6:45-7:45 20:00-21:00 19:00-20:00
Sobota 9:00 Spining Nautilius
Niedziela 8:00 Trening Biegowy J. Rusałka

Trenerami są doświadczeni triathloniści. Łukasz Michalak oraz Magdalena Wiśniewska. Łukasz to jeden z najszybszych pływaków w Polskim Triathlonie. Na swoim koncie ma wiele medali Mistrzostw Polski w Triathlonie, w tym roku zwyciężył m.in. na Challenge Poznań na dystansie sprinterskim. Magda rozpoczynała swoją przygodę już w wieku 10 lat od treningów pływackich, po kilki latach ciężkich treningów zdecydowała się na urozmaicenie w postaci Triathlonu. Jest 2 krotną Vicemistrzynią Polski w kategorii Młodzieżowiec, a także brązową medalistką Mistrzostw Europy w Aquathlonie w kategorii Młodzieżowiec. Obecnie jest studentką II stopnia studiów magisterskich a także studentką dietetyki również AWF-ie. W zakładce trenerzy znajdziecie więcej informacji o trenerach.

                   

 

Zapisy prowadzone są pod LINKIEM. 

Jeżeli macie jakieś pytania - piszcie! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dzwońcie: 790-462-615 lub 512-159-283.

Katowice

Na Śląsuk treningi pływackie odbywają się na basenie w Katowicach przy Zespole Szkół Plastycznych. W  środowe wieczory pedałujemy w klubie Proactive a w sobotnie poranki biegamy w Chorzowie.

Harmonogram Treningów
Dzień Tygodnia Pływanie
Poniedziałek 18:00 Trening Pływacki
Środa 18:00 Trening Pływacki
Czwartek 19:00 Spinning Proactive
Sobota 9:00 Chorzów AKS

 Trenerką jest Dominika Kozak w przeszłości pływaczka a od 3 lat trenuję regularnie triathlon, stale bierze udział w wielu zawodach sportowych, zarówno o znaczeniu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Triathlon jest sportem wymagającym wielu poświęceń, ale mimo to, każdy trening sprawia jej ogromną radość. Pozytywne emocje kumulują się w momencie uzyskania wysokich lokat podczas zawodów, co zdarza jej się coraz częściej. Triathlon jest dziedziną sportu, która dynamicznie się rozwija, a jej popularność stale wzrasta. Chcę wykorzystać coraz większe zainteresowanie tą dyscypliną w dalszym rozwoju. Cały czas towarzyszy jej hasło "Nazwisko zobowiązuje!".

                     

Zapisy prowadzone są pod LINKIEM. 

Jeżeli macie jakieś pytania - piszcie! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub dzwońcie: 604-584-593.

Warszawa

Treningi pływackie odbywają się na 3 basenach w różnych częściach warszawy. Proponujemy wieczorne zajęcia na pływalni Inflancka (Żoliborz), Warszawianka (Mokotów) oraz poranne na Grzybowskiej (Śródmieście). Poniżej przedstawiamy godziny zajęć na poszczególnych basenach. 

Koszt udział w zajęciach pływackich (Inflancka, Grzybowska) wynosi 249zł miesięcznie i zawiera opłatę wejścia na basen. Wszystkie treningi prowadzone są na zarezerwowanych torach. Koszta zajęć pływackich na Warszawiance to 159zł/msc. Opłata nie zawiera wejścia na basen. Na basenie honorowane są karty Benefit, Fit Profit, OK System.

Poza treningami pływackimi zapraszamy na treningi biegowe oraz kolarskie. Treningi biegowe odbywają się w czwartki o godzinie 19:00 na Agrykoli, treningi kolarskie w soboty (9:00) i niedziele (9:00) w klubie Gravitan w Adgar Park West - okres zimowy (Październik-Marzec). Wiosną oraz latem treningi odbywają się w soboty o 9:00 naprzemiennie spotykamy się w Parku na Młocinach oraz przy Mc Donald's na Wilanowie. 

Pływanie
Dzień Tygodnia Infalncka Grzybowska Warszawianka
Poniedziałek 16:00 Grupa A
19:30 Grupa C
20:30 Grupa A, B, D
7:00 Grupa C 7:00-8:00
Gr. A i B
21:00-22:00 Gr. C
Wtorek   7:00 Grupa początk.  
Środa 16:00 Grupa A
19:30 Grupa C
20:30 Grupa A, B, D
  21:00-22:00 Gr. C
Czwartek Bieg 19:00 Agrykola 7:00 Grupa C
Bieg 19:00 Agrykola
7:30-8:00
Gr. A i B
Bieg 19:00 Agrykola
Piątek   7:00 Grupa początk.  
Sobota 9:00 Spinning Gravitan
Niedziela 9:00 Sala+Spinning Gravitan

Dodatkowo:

  • Dołączysz do fantastycznej społeczności triathlonowej
  • Jako pierwszy dowiesz się o ofercie obozowej i będziesz mógł skorzystać ze specjalnych zniżek dla zawodników Kuźni Triathlonu
  • Skorzystasz z rabatów u naszych partnerów
  • Zapiszesz się na zawody na specjalnych warunkach
  • W sezonie letnim organizujemy treningi na wodach otwartych
  • Organizujemy klubowe sprawdziany a nawet zawody kolarskie!
  • Odnajdziesz się na klubowych filmach z zawodów i treningów (sprawdź tutaj)
  • Możesz liczyć na profesjonalne zdjęcia z zawodów i treningów (sprawdź tutaj)
  • Osiągniesz swój cel!

W tym roku zaufali nam Beata Sadowska, Kuba Wesołowski i Marek Kacprzak którzy właśnie z nami przygotowywali się na zawodów Herbalife Ironman 70.3 Gdynia

Zapisy prowadzone są pod LINKIEM. 

Jeżeli macie jakieś pytania - piszcie! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwońcie 506-112-402

Kuźnia triathlonu

Jesteśmy klubem triathlonowym który zrzesza sympatyków aktywności, osoby stawiające swoje pierwsze sportowe kroki oraz ambitnych zapaleńców.

Kontakt z nami

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 604 584 593
 

Odwiedź nas tu:

  

Zdjęcia:
Sportografia.pl
Agnieszka Czechowska

Agata Maszewska