Śląsk - treningi dla Triathlonistów!

 

Zapraszamy do wspólnych treningów na Śląsku! Trzy lokalizację do wyboru (Katowice, Gliwice, Będzin)! Podejmij wyzwanie i popraw swoje wyniki lub rozpocznij przygodę z Triathlonem! Dołączyć możesz do nas niezależnie od poziomu zaawansowania. Przyjdź na pierwsze testowe bezpłatne zajęcia!

 


 

 

 

Zapraszamy do wspólnych treningów! Boisz się że nie dasz rady? My Ci pomożemy! Tworzymy grupę ludzi w której każdy znajdzie miejsce dla siebie, również Ci początkujący jak bardziej zaawansowani zawodnicy. Podczas treningów możecie liczyć na miłą atmosferę, wsparcie trenerskie a poza tym dostęp do aplikacji treningowej w której znajdziecie treść treningów. Dodatkowo możecie liczyć na zniżki u naszych partnerów. 

Od marca zapraszamy do nowych lokalizacji treningów pływackich na Śląsku. Oprócz treningów w Katowicach rozpoczynamy zajęcia w Będzinie oraz Gliwicach na 50 metrowym basenie! 

Będzin:

Treningi w Będzinie odbywać się będą na krytej pływalni OSiR Będzin (Siemońska 13). To 6 torowa pływalnia o długości 25m. Treningi w Będzinie odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 19:00. Zajęcia trwają 60 minut. 
Zgłoszenia: http://goo.gl/forms/ZvXZdfWb2h

Gliwicie

W Gliwicach zapraszamy na 50 metrową Pływalnie - Olimpijczyk. To nowoczesna pływalnia położona przy ulicy Oriona 120 w Gliwicach. Treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 19:00. Zajęcia trwają 60 minut. 
Zgłoszenia: http://goo.gl/forms/ZvXZdfWb2h

Katowice

W Katowicach zapraszamy na 25 metrową pływalnie w Zespole Szkół Plastycznych przy ul. Ułanska 7a. Treningi odbywają się w poniedziałki i środy o godzinie 18:00. Zajęcia trwają 60 minut. 
Zgłoszenia: http://goo.gl/forms/ZvXZdfWb2h

 

Harmonogram Treningów
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Sobota
18:00 ZSP Katowice 19:00 Gliwice
19:00 Będzin
18:00 ZSP Katowice 19:00 Gliwice
19:00 Będzin
9:00 Bieg
Chorzów AKS

Koszt miesięcznego (8 treningów) uczestnictwa w zajęciach pływacki to 249zł! W tej opłacie jest już ujęte wejście na basen, zawodnik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów! 

Zapisz się na zajęcia pod linkiem: http://goo.gl/forms/ZvXZdfWb2h
Zadzwoń 510659037 (Dominika) lub napisz do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!

 

Kuźnia triathlonu

Jesteśmy klubem triathlonowym który zrzesza sympatyków aktywności, osoby stawiające swoje pierwsze sportowe kroki oraz ambitnych zapaleńców.

Kontakt z nami

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 604 584 593
 

Odwiedź nas tu:

  

Zdjęcia:
Sportografia.pl
Agnieszka Czechowska

Agata Maszewska