Kuźnia Triathlonu

Wspaniali ludzie, dużo motywacji i wsparcia, śmiechu i potu, zdrowa rywalizacja, to właśnie nasz klub.

Wszystko zaczęło się w 2011 roku, gdy postanowiliśmy pomóc naszym znajomym przygotować się do ich pierwszego w życiu startu w „prawdziwym” triathlonie. Tak nam się to spodobało, że zakończyliśmy nasze zawodnicze kariery i teraz z pełnym zaangażowaniem wspieramy kolejne osoby w ich triathlonowej przygodzie.

Powolutku, sukcesywnie, krok po kroku pozyskiwaliśmy zaufanie kolejnych osób. Dziś Kuźnia Triathlonu liczy kilkadziesiąt osób, które kilka razy w tygodniu ambitnie wspólnie trenują. Zapewniamy w pełni zaangażowane wsparcie trenerskie w pływaniu, kolarstwie i bieganiu.

Największy nacisk kładziemy na… atmosferę w klubie. Staramy się, aby było radośnie, przyjemnie i zabawnie, ale jednocześnie dbamy o to, aby każdy trening był ciekawy, urozmaicony i dynamicznie przeprowadzony, aby nie nudził.  Nie musisz być najlepszy, najważniejsze, że się starasz i dajesz z siebie wszystko.

Kuźnia Triathlonu to wspólne treningi, starty, kibicowanie i wspieranie się nawzajem, wspólne wyjazdy, obozy, imprezy integracyjne, rozmowy, żarty, ambicje i SIŁA! Jesteśmy otwartą grupą ludzi, w której jest miejsce dla Ciebie. 

- Znudziło Ci się samotne bieganie, pływanie, jeżdżenie na rowerze?
- Szukasz nowych wyzwań? Nie możesz się zmotywować do regularnych treningów?
- Chcesz być bardziej fit lub tylko nauczyć się pływać?
- Marzysz o ukończeniu zawodów triathlonowych?
- Może po prostu chcesz się sprawdzić i zobaczyć czy i Ty dasz radę trenować?.

Uwierz w siebie! My pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele. Pamiętaj, że choć łatwo nie będzie, to przez pot i zmęczenie przyjdzie w końcu SIŁA!  Każdego, kto znalazł się w Kuźni Triathlonu coś zmotywowało. Co zmotywuje Ciebie?  Nadal siedzisz w wygodnym fotelu? My Cię z niego nie wyciągniemy na siłę, ale jeśli tylko się odważysz przyjść do nas, to zrobimy wszystko, abyś ukończył swój pierwszy triathlon!

 

 

Kuźnia triathlonu

Jesteśmy klubem triathlonowym który zrzesza sympatyków aktywności, osoby stawiające swoje pierwsze sportowe kroki oraz ambitnych zapaleńców.

Kontakt z nami

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 604 584 593
 

Odwiedź nas tu:

  

Zdjęcia:
Sportografia.pl
Agnieszka Czechowska

Agata Maszewska